Legendarny Bizon albinos

Trzy legendarne, żywe albinoski bawiące się na pastwiskach, aby wszyscy mogli je zobaczyć.

Jamestown szaleje na punkcie swojego żubra. Nie tylko jest domem dla największego na świecie posągu bizona, ale miasto ma również trzy niezwykle rzadkie żubry albinos w stadzie utrzymywanym na terenie miasta przez Fundację Buffalo North Dakota.

Biała Chmura, oryginalna, niezwykle rzadka, żeńska albinoska z grupy, urodziła się w 1996 r. I trzykrotnie rodziła (szczerze rozczarowująca) trzykrotnie, zanim w 2007 r. Wyprodukowała białe cielę.

Dakota Miracle nie był jedynym uroczym duchem na długo, ponieważ inny brązowy bawół urodziła w 2003 roku trzecie albinos, Dakota Legend, pachnące jak konkurencja …

White Cloud, Dakota Miracle i Dakota Legend stały się atrakcją dla Jamestown, zwierząt od razu dziwacznych i postrzeganych jako święte przez wiele plemion indiańskich.

Mimo że Biała Chmura zmarła w 2016 roku ze starości, dwa inne albinosowe bawoły można znaleźć swobodnie wśród 30-żubrowego stada ponad 200 akrów pastwisk międzystanowych 94 na północ i południe, co oznacza, że ​​czasami jastrzębia wizja nie jest nawet wymagane, aby uchwycić przebłyski białych cudów podczas przejazdu przez miasto.

Nasi partnerzy:

https://staryswiat.com.pl/
https://redsms.pl/
https://www.redsonia.pl/